Haber

Trafikte Gurbetçiler ile Vatandaşlar Arasındaki Tartışmanın Gerginliği Gittikçe Arttı, Siyasi Bir Kutuba Dönüştü

Bir vatandaş, Almanya’dan gelen gurbetçinin yolunu kapattığını öne sürerek ortadaki tartışmayı videoya çekti. Yabancı plakalı gurbetçinin aracında AKP logosu bulunması nedeniyle çıkan tartışmanın tansiyonu giderek yükseldi ve siyasi polemiklere neden oldu. Ayrıntılar?

Bir vatandaşın “Trafikte yolumu kestin” iddiasıyla gurbetçi vatandaşla tartışırken çektiği görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Tansiyonun yükseldiği tartışmada vatandaşların ısrarla gurbetçinin yabancı plakalı aracına AKP logosu basması oldu. Gurbetçi, “Sizin yüzünüzden bu arabaları alamıyoruz! Almanya’da bu arabanın vergisi ne kadar?” isyan eden vatandaşa, “İşiniz bitti! Pazar günü defnedeceğiz sizi!” dedi ve yanına gitti.

‘Gel Türkiye’de yaşa, gel bu arabayı Türkiye’de al. ‘Beni engelleyerek böyle inmek olmaz’ diyen vatandaşa inatla ‘Pazar günü göstereceğiz’ diye bağıran adam, ‘Beni kestiğinizi söyleyen vatandaşa’ İmamoğlu gibi yalancısın, Kaftancıoğlu gibi yalancısın şereflisin!’ söz konusu.

Ayrıca tartışmaya dahil olan hanımefendi “Sana ne!” “Bir şey diyeceğim, İstanbul Sözleşmesi’nden sonra böyle bağırır mısın?” diye bağırmaya başladı. diye sordu.

Kadın, ‘Evet, şu anda bağırabildiğim gibi bağırabiliyorum!’ dedi. o cevapladı. Vatandaş, ‘HÜDA-PAR’a verin, böyle bağırabilirsiniz’ diyerek devam edince kadın, ‘Sana ne verirsem, kime verirsen ver’ dedi. Kapa çeneni!’ O bağırdı…

İşte tüm detaylarıyla o anlar…

1. Her iki taraftan da gereksiz patlamalarla dolu bu nahoş tartışmanın yorumlarına bir göz atalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

haber-emirdag.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu