Yaşam

Şahan Gökbakar’la birlikte çalışan oyuncu başına gelenleri anlatarak isyan etti: Parasını sizden başka kimse almadı.

Oyuncu ve sunucu Mehmet Lider, tweet’lerinde daha önce bir sinema projesinde birlikte çalıştığı komedyen Şahan Gökbakar’ı hedef aldı. Maaşını Gökbakar dışında kimsenin alamayacağını öne süren Önder, yaşananları anlattı.

“NE OLDUĞUNU AÇIKLARSAM İNSANLARIN ARASINA GİREMEZSİN”

İlgili Makaleler

Twitter hesabından sık sık seçim gündemiyle ilgili paylaşımlarda bulunan Şahan Gökbakar’ın tweet’ine yanıt veren Mehmet Lider, “Bak Şahan seninle aynı filmde oynadık, yönetmen kardeşindi, senden başka kimse para almadı. , Bilmediğini düşündüm ve sana söyledim, meğer sen ve kardeşin işçileri haklarından mahrum bırakıyorsunuz, burada dürüst bir vatansever gibi davranmayın, ne olduğunuzu söylersem söylemezsiniz. toplum içine çıkabilmek.”

İSİMLER GÖKBAKAR İLE SORUNLARI OLDUĞUNU ÖNERİREN İSİMLERİN AÇIKLAMALARINI PAYLAŞTI

Cumhurbaşkanı, paylaşımının ardından çok sayıda kişinin Şahan Gökbakar’la sorun yaşadıklarını öne sürerek kendisine gönderdiği açıklamaları yayınlayarak, “Şehanlar ve Şahansavarlar dünden beri yazıyorlar, kendilerini tebrik ve teşekkür ediyorlar. patlatılacak”

“KAÇMA, MERT OLDU”

Gündemdeki paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Şahan Gökbakar, Mehmet Önder’in paylaşımlarına sessiz kaldı. Gökbakar’ın kendisini engellediğini gören Başkan, “Yanlış varsa düzelt, iftira ise dava aç ama kaçma, cesur ol” diyerek yansımasını gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu