Haber
Fethiyespor Taner Gülleri ile başladı
![](https://yenimahallehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/fethiyespor-taner-gulleri-ile-basladi-SuyTYKdd.webp)
FETHİYE,
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta sezonun ilk haftalarında kusurlu bir performans sergileyen Fethiyespor, teknik direktör olarak Erhan Altın’ın yerine Taner Gülleri’nin getirilmesiyle yola çıktı. Gülleri yönetimindeki ilk maçında Düzcespor ile 2-0 geriden gelip 2-2 berabere kalan Fethiyespor, deplasmanda Uşakspor’u 2-0 yenerek üst üste üçüncü galibiyetini aldı ve Play-Off yarışına ortak oldu. Grupta çıktığı ilk 5 karşılaşmayı kazanamayan Fethiye, toplamda 6 haftadır bileği bükülmeden 17 puanla yedinci sıraya yükselerek Play-Off sınırının bir adım 2 puan gerisine yerleşti.