Yaşam

Boşanmasıyla gündemde olmayan yeni boşanmış oyuncu Demet Özdemir’in ‘Adım Farah’ dizisindeki yatak sahnesi sosyal medyada 1.5 milyon kez izlendi.

Geçen yıl nikah masasına oturduğu Oğuzhan Koç ile 8 aylık evliliğini sonlandıran Demet Özdemir’in başrolde yer aldığı ‘Adım Farah’ dizisi dün akşam 11. bölümüyle ekrana geldi. Özdemir ve Engin Akyürek’in dizideki yatak sahnesi sosyal medyayı kasıp kavurdu.

YATAK SAHNESİ 1,5 MİLYON İZLENME

Alkolün etkisiyle Tahir ile tartışan Farah, sorularına cevap bekleyen Tahir’i öptü. Öpüşen çift daha sonra yatağa düştü. Farah’ın sarhoş olduğunu bilen Tahir, “Sarhoşsun, sabah utanmanı istemem” der ve kalkar. Tahir’in odadan çıkmadan geri dönerek Farah’ı öptüğü sahne kısa sürede sosyal medyanın gündemi oldu. Dizinin Twitter hesabında yayınlanan video saatler içerisinde 1,5 milyona yakın izlenme sayısına ulaştı.

Adım Farah dizisinin kadrosunda Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yanı sıra Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Okan Çubuk, Mert Doğan, Derya Pınar Ak, Kemal Burak Alper, Rastin Paknahad, Ali Sürmeli, Mustafa gibi isimler yer alıyor. Avkıran ve Alper Türedi. alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu